Tv stick

Tv stick zamienia twój telewizor w prawdziwy telewizor SMART z systemem operacyjnym Android TV. Dzięki temu możesz oglądać transmisje online i filmy z serwisu YouTube, instalować popularne aplikacje ze sklepu Google Play takie jak np. Netflix, HBO GO, etc.
Dodatkowo za pośrednictwem wbudowanego modułu bezprzewodowego, urządzenie wspiera bezprzewodowe rzutowanie ekranu z dowolnego urządzenia mobilnego, co pozwala na transmisję filmów oraz muzyki bezpośrednio z Twojego urządzenia mobilnego, takiego jak smartfon, czy tablet. Całości dopełnia nowoczesny, intuicyjny i pełny przydatnych funkcji system operacyjny Android.

Funkcje Tv sticków: Bezprzewodowe dublowanie ekranu, synchronizacja lustrzana całego ekranu smartfona z systemem iOS / Android, tabletu PC do dowolnego telewizora lub projektora z ekranem HD, idealne do prezentacji PPT i przesyłania strumieniowego filmów. Sterownik nie jest wymagany: wystarczy podłączyć się do urządzenia, aby swobodnie przełączać się między trybem Airplay i Miracast.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2