Słuchawki i karaoke

Słuchawki bezprzewodowe pozwalają słuchać muzyki ze smartfona lub odtwarza MP3 w każdym możliwym miejscu i czasie. Dzięki temu nie zmuszamy nikogo do słuchania naszej muzyki, mamy wolne ręce i możemy się swobodnie poruszać. Jeszcze jeden fakt przemawia za tym praktycznym rozwiązaniem – brak okablowania. Słuchawki również możemy ze sobą zabrać w podróż, ponieważ zmieszczą się one w każdej walizce. Dzięki zastosowanym dobrym głośnikom słuchawki świetnie nadają się do odtwarzania każdego gatunku muzycznego. Ze względu na niskie tolerancje różnice pomiędzy prawą i lewą membraną, które są bardzo małe, czego wynikiem jest bardzo dobra panorama stereo. W zależności od zdolności naszego słuchu możemy odbierać zarówno niskie (do około 20 Hz), jak i wysokie częstoliwości (do około 20 kHz.). Dobre słuchawki oprócz najlepszego dźwięku oferują również komfort i swobodę ruchu. Pomijając kabel do ładowania baterii, tego rodzaju słuchawki nie posiadają żadnych kabli i są zakładane jak normalne słuchawki douszne. Sygnały dźwiękowe są przesyłane wyłącznie przez aktualną technologię Bluetooth 4.x lub 5.0.

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth oferuje znacznie większą swobodę ruchu niż standardowe modele z kablem. Ponadto, zintegrowane mikrofony w słuchawkach i funkcja systemu głośnomówiącego umożliwiają bezproblemowe telefonowanie w podróży. Dzięki długiemu czasowi odtwarzania ulubione słuchawki bezprzewodowe są często i chętnie stosowane w życiu codziennym. Bezprzewodowe słuchawki douszne , jak sama nazwa wskazuje, są wkładane bezpośrednio do przewodu słuchowego. Firma Teufel oferuje do wybranych słuchawek tego typu wkładki douszne w trzech różnych rozmiarach. Dzięki temu te słuchawki będą pasowały do każdego ucha. Budowa słuchawek dousznych sprawia, że hałasy zewnętrzne są tłumione i dzięki temu możemy w pełni skoncentrować się na słuchaniu ulubionej muzyki.

W naszej ofercie znajdzie Państwu również słuchawki kostne, które są kolejnym etapem w rozwoju przetwarzania dźwięku. Technologia przewodzenia dźwięku dostarcza muzykę przez kości policzkowe, zapewniając, że uszy pozostają całkowicie otwarte na dźwięki wokół nas bez dyskomfortu zatkanych uszu.
Nowoczesne słuchawki bezprzewodowe z łącznością Bluetooth i wygodnym parowaniem kompatybilnym ze smartfonami, tabletami i laptopami obsługującymi połączenie Bluetooth.
Specjalny zaprojektowany kształt, lekkość 38 gramów, trwałość dzięki pamięciowemu szkieletowi wykonanemu ze stopu tytanu zapewniają komfort podczas długotrwałego noszenia. W połączeniu z długą żywotnością akumulatora pozwala cieszyć się ciągłą muzyką i połączeniami do sześciu godzin.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5