Monitory przemysłowe

Chipol oferuje monitory dotykowe przemysłowe w różnych rozmiarach ekranu, które mogą być wykorzystane jako warstwa sprzętowa do wizualizacji parametrów pracy maszyn, procesów lub całych fabryk w połączeniu z komputerami przemysłowymi. Dzięki wysokiej jakości wykonania i transparentności ekranu, zapewniają one wygodną i niezawodną pracę. W ofercie posiadamy monitory dotykowe pojemnościowe oraz rezystancyjne.
Monitory te są wyposażone w porty HDMI, DVI i VGA (w zależności od modelu), umożliwiające podłączenie ich do dowolnego komputera przemysłowego. Dodatkowo, wszystkie monitory przemysłowe Chipol posiadają port USB, który służy do przesyłania sygnału dotykowego. Każdy z monitorów może być również zamontowany za pomocą systemu VESA.
Monitory przemysłowe są specjalistycznymi urządzeniami, przeznaczonymi do pracy w trudnych warunkach panujących w zakładach przemysłowych. Muszą się wyróżniać niezawodnością, solidną konstrukcją oraz często mają rozszerzony zakres temperatury pracy. Są one kluczowym elementem wielu przedsiębiorstw, umożliwiając nie tylko monitorowanie kamer i procesów produkcyjnych, ale także modyfikację komunikatów, podgląd stanów magazynowych oraz przeprowadzanie innych operacji. Jeśli szukasz sprawdzonych monitorów przemysłowych do zabudowy lub innych rodzajów, koniecznie skorzystaj z oferty naszego sklepu OIO.
Monitor przemysłowy będzie pracował przez długie godziny, nawet w trybie 24/7, dlatego musi być odpowiednio przystosowany do takiej pracy. Jest to szczególnie istotne dla monitorów używanych do monitoringu przemysłowego. Dodatkowo, niektóre modele umożliwiają obsługę dotyku bez konieczności zdejmowania rękawiczek. Solidne metalowe obudowy, wysoka odporność na wstrząsy i wibracje, czułe matryce LED/LCD oraz powłoka ochronna na ekranie to kolejne zalety monitorów przemysłowych.
Monitory przemysłowe znajdują zastosowanie w niemal każdej gałęzi przemysłu, głównie w systemach wizualizacji procesów produkcyjnych. Mogą być wbudowane w terminale kontrolno-sterujące lub używane w mobilnych systemach. Monitory mogą być montowane w szafach, maszynach lub panelach sterowniczych, a także na biurkach lub uchwytach. Znajdują one również zastosowanie w systemach automatyki, telewizji przemysłowej, studiach telewizyjnych oraz punktach informacyjnych i sprzedaży.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8