z Windows 10

Tablety przemysłowe charakteryzują się wysoką odpornością na niekorzystne warunki pracy. W dzisiejszym przemyśle odpowiednie urządzenia mogą znacznie ułatwić codzienną pracę. Na przykład, profesjonalny wodoodporny tablet produkcyjny do magazynu musi być nie tylko właściwie wzmocniony, ale i wodoodporny, a także umożliwiający pracę w kurzu. Upadki oraz wysokie i niskie temperatury to normalność przy trudniejszych pracach. W naszej ofercie posiadamy sprawdzone w wielu projektach urządzenia znanych i szanowanych producentów tabletów.

Wzmocnione tablety z skanerem kodów kreskowych 2D lub 3D są wyposażone w łatwe w obsłudze oraz bezpieczny system operacyjny m Windows 10. Coraz częściej, pomimo firmowej sieci Wifi. aby usprawnić pracę i zwięszyć wydajność, wymagany jest bezpośredni dostęp do internetu przy użyciu GSM 4G LTE.

Nasze tablety przemysłowe posiadają szczelne obudowe odporne na kurz i wodę (IP65 .. IP68), oraz zbudowane z materiałów odpornych na upadki i wibracje. Cechy te zostały potwierdzone wieloma certyfikatami. Dzięki licznym dodatkom tablety przemysłowe świetnie sprawdzają się w przemyśle, transporcie, logistyce, energetyce oraz służbach ratownictwa i bezpieczeństwa publicznego. Niektóre modele posiadają zgodność z normą wojskową MIL-STD-810.

Ekstremalne warunki to środowisko w którym nasze tablety sprawdzą się w 100%. W efekcie tablet może działać w każdych warunkach dotrzymując Ci kroku przez cały dzień w każdym środkowisku.

Jasny wyświetlacz IPS jest czytelny w słońcu oraz zapewnia szerokie kąty widzenia. Dzięki pojemnościowemu panelowi dotykowemu można go stosować zarówno w rękawiczkach jak i wilgotnymi dłońmi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10